Hlasování - Spolu za lepší 11

Hlasování

1. Mezi uvedených 22 návrhů můžete rozdělit 6 KLADNÝCH a 3 ZÁPORNÉ HLASY. Vždy maximálně jeden hlas pro jeden návrh. Záporné hlasy můžete (ale nemusíte) využít až po využití části kladných hlasů.
Návrhy jsou rozděleny do dvou kategorií - MALÉ a VELKÉ, hlasy můžete rozdat napříč oběma kategoriemi. První v pořadí jsou malé návrhy, za nimi následují velké návrhy.
Na závěr hlasování je třeba na úplném konci formuláře ZADAT TELEFONNÍ ČÍSLO PRO POTVRZENÍ HLASOVÁNÍ. Na něj Vám zašleme kontrolní PIN kód, kterým Vaše hlasování odešlete ke zpracování.
Za hlasováním je uvedeno několik doplňujících otázek. Prosíme o jejich zodpovězení, pomůžete nám tak s vyhodnocením celého hlasování.
Hlasování a doplňující informace zpracovává společnost Agora CE, o.p.s., která zaručuje zachování anonymity Vašeho hlasování.

Je vyžadováno ověření hlasování PIN kódem. Kód zašleme na Vaše telefonní číslo, které zadáte níže. Telefonní číslo bude využito pouze pro účely hlasování! Hlasování je provozováno společností Agora CE (IČ: 27885348)